606 605 994
724 094 137


info@strechy-holub.cz

 

Zateplení fasád

Cenová nabídka zdarma

Přijedeme k vám a zaměříme vaši fasádu a uděláme cenovou nabídku zdarma.Vzhledem k tomu, že ceny materiálu se na trhu neustále mění, jsme schopni každou nabídku řešit individuálně.Viz vzorová kalkulace.

Výhody, které Vám můžeme nabídnout:

disponujeme vlastním lešením
naši zaměstnanci jsou každoročně proškoleni odborníky
naše stavby si zásobujeme sami
jsme pojištěni pro případné škody na majetku
zajistíme dle vašeho výběru vzorky fasád k vizualizaci

Zateplení fasád je v dnešní době jedním ze zaručených způsobů, jak ušetřit finanční prostředky za vytápění. Pokud stavíte nový dům nebo rekonstruujete starý, rozhodně myslete i na úsporu energií, které nepatří právě mezi nejlevnější a nebojte se do zateplení domu investovat. Vložené peníze se Vám v tomto případě brzy vrátí. Nejen že díky zateplené fasádě ušetříte peníze za vytápění, ale navíc vyřešíte i problém s vlhkými zdmi, jež je způsoben srážením vodních par na studené zdi.

Pokud jste se rozhodli zateplit fasádu Vašeho domu, využijte státního programu Zelená úsporám. Naše společnost je registrována v programu ZELENÁ ÚSPORÁM a tudíž při práci používáme též certifikované systémy firem uvedených v seznamu odborných dodavatelů, které lze najít na www.zelenausporam.cz .Je samozřejmostí,že svým klientům s veškerou dokumentací týkající se zelené úsporám pomůžeme,popřípadě vše sami zařídíme. Naši zákazníci oceňují především rychlý průběh stavebních prací.

Proč zateplovat?

zateplení ochrání Váš dům před nepříznivými vnějšími vlivy
zateplení fasád má také další výbornou vlastnost a to je eliminace hluku z okolí
▸  zmodernizuje celkový vzhled Vašeho domu
myslete i na úsporu energií
ušetříte peníze za vytápění

Zateplování fasád provádíme zateplovacími systémy za použití polystyrenu nebo minerální vaty.

Polystyren

Zateplení fasád pomocí pěnového polystyrenu je v současnosti nejoblíbenější a nejpoužívanější metodou, jež je vhodná téměř na všechny typy obvodového zdiva, nejlepším podkladem pro zateplení fasád polystyrenem je beton a cihlové zdivo.Na tyto i jiné stavební materiály však lze aplikovat i speciální polystyrenové  desky s větracími otvory, kterými je odváděná přebytečná pára,popřípadě desky s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi s přísadou grafitu. Polystyrenové desky se na obvodové zdi lepí pomocí speciálního tmele a ukotvují se plastovými hmoždinkami. Na polystyren je poté nanesena vyrovnávací malta a sklo-textilní síťovina. Zateplení fasád by mělo probíhat podle certifikovaných postupů, proto se raději obraťte na odborníky.

Minerální vaty

Zateplení fasád minerálními vatami s kolmými nebo podélnými vlákny má také své nesporné výhody. Minerální vaty jsou velice prodyšné, hodí se proto na všechny typy obvodového zdiva a navíc jsou nehořlavé, nemají tak žádné požární omezení. Zateplení fasád pomocí minerálních desek probíhá podobně jako v případě polystyrenu, jen se místo svrchní vyrovnávací malty používá speciální lepidlo. V případě zateplení fasád pomocí minerální vaty rozhodně přenechejte práci odborníkům, neodborná aplikace by mohla způsobit zhroucení zateplovací vrstvy.

Úpravy povrchů provádíme omítkami různých zrnitostí a barev.  

Probarvené omítky dle barevné škály a zrnitosti výrobců TERRANOVA , BAUMIT a DEKTHERM v kvalitě:

akrylátové, silikátové, silikonové

Součástí řešení zateplení objektu, jsou taktéž klempířské střešní prvky a parapety. Nabízíme materiály FeZn,TiZn, Lindab, eloxovaný Al, Cu.

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.