W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Základové izolace

Zajišťujeme dodávku a realizaci fóliových a asfaltových izolačních systémůspodních staveb. Tyto izolační systémy je možno aplikovat na novostavby, stejně jako na již hotové stavby při rekonstrukci.

U novostaveb je provedení základové izolace nezbytnou podmínkou k maximalizaci kvality bydlení a bez kvalitně provedené izolace se stává dům od základů méně hodnotným!!!

starších staveb doporučujeme izolace dodělat. Odizolováním starších staveb výrazně zvýšíte jejich užitnou hodnotu a životnost. V případě, že rekonstruujete zdivo a omítky, je žádoucí, zahrnout aplikaci izolace do rozpočtu. Díky základové izolaci se vyhnete brzkému opravování omítek a maleb, stejně jako boje s plísněmi, kterým se ve vlhčím prostředí výborně daří.

Izolační systémy používané při izolaci těchto aplikací

  • Izolace proti zemní vlhkosti a tlakové vodě
  • Izolace proti radonu a ropným produktům

Varianty izolací:

  1. Fóliové izolační systémy – fólie mPVC, HDPE, PE
  2. Asfaltové izolační systémy – asfaltové pásy

střechy, střešní krytiny, pokrývači, pokrývačské práce, izolace střech. Strakonice - jižní Čechy

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich