W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Izolace

Základové izolace

Jak název napovídá jedná se o odizolování základů. Bez kvalitní základové izolace se vystavujete nebezpečí vlhkých zdí a v důsledku toho i kratší trvanlivosti omítek, malby a samotného stavebního materiálu, ze kterého je Váš dům postaven. Špatná, nebo chybějící izolace dovolí vniknout do Vašeho obydlí vlhkosti, plísní, nebo nebezpečným látkám, jako jsou radon, nebo ropné produkty.

Základové izolace lze aplikovat na starší stavby stejně dobře, jako na novostavby. Svěřte svoje obydlí do rukou profesionálů, investice do kvalitně provedené izolace se Vám mnohonásobně vyplatí.

 

izolace1_full

 

Tepelné izolace

Střešní tepelná izolace slouží k udržení teploty v patře, podkroví nebo na půdě. Kvalitní a dobře provedená izolace v zimě zabraňuje úniku tepla ven z domu, v létě naopak zabraňuje přehřívání prostor pod střechou. U novostaveb by opět měla být střešní izolace samozřejmostí.

Při stavbě podkroví ve starších stavbách by se izolaci měla věnovat maximální pozornost, protože zabránění úniku tepla Vám ušetří peníze za stále rostoucí energie. V létě pak oceníte příjemnou teplotu v podkroví, místo těžkého teplého vzduchu, který je ve špatně odizolovaných podkrovích běžným společníkem.

Podlahové izolace zabrání ochlazování Vašeho domova od podlahy v přízemí i v patrech. Používáme pouze vysoce kvalitní materiály a spolehlivé technologie, které opravdu fungují. Pokud nejste příznivci koberců, ale spíše hladkých podlahových povrchů, oceníte podlahovou izolaci asi nejlépe, stejně jako Vaše děti nebo domácí mazlíčci.

Kombinace všech výše uvedených izolací a izolačních systémů zajistí komplexní ochranu Vašeho domova od nežádoucích vnějších vlivů. Nejenže to přispěje ke kvalitě bydlení, ale také tím prodloužíte životnost Vašeho domu. Jak již bylo řečeno, všechny uvedené izolace se hodí stejně dobře pro novostavby, jako pro starší stavení.

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich